<
<

elime bi fotoğraf makinası alıp tüm arkada kalanları karelere sokuşturasım var.bu bi yerlere sokuşturma isteğimin altındaki freud'ik duygu yanlış anlaşılmasın.bi dürtü ,bilemiyorum.arkada kalanlardan kastım fuhuş batağındakiler olabilir mesela..onları arkaya itmişmi oldum ben bu cümleyle.yok yok niyetim kesinlikle bu değil.

hayvanat bahçesinde sadece meraklı bi kaç meraklı gözün bu dürtülerinin durdurulabilmesi için uzun demir yığınlarının arkasında durmaya, şebeklikler yapmaya mecbur bi kaç hayvanın bizden beklediklerinden farklı değil benim beklentilerim.ordaki herhangi bi hayvanla özdeşleştirmiyorum kendimi.aslında düşünmedim değil,düşündüm.


3- 6 yaş döneminde takılıp kalmış somut işlemler dönemine bile geçememiş bi yapıya sahibim.-aslında o sıçtıım bog'du.-orda askıda kalmış benim ruhum,bedeni sorarsan soyut işlemler dönemini felan çoktan aşmış durumda,hatta evinde sandalyesinde sallanarak azraille tanışmayı bekleyen,ölüm korkusunu içinde hissettikçe huzur yerine tüylerin amuda kalkmasına neden olan korkuyla dolup taşmış bi insan vücudundan farksız.yıpranık beden,ıngalamasını durduramadığımız bi ruhi.

farksız.

son pozu vermek için poz ver,sonra aniden pil bitsin. hah o yüzündeki moron bakışla öylece kalakal.işte tem bu tarife uygun ,benekli çizgili hayvanlarla, hayvanat bahçemizde atladığımız ,takıldığımız dönemleri tartışıyoruz .ne heyecenlı.ha bi de çok seksi.bu onun huyu o hep çok seksidir. ama bi domuz gibi pis kokar.-bunun birine söylemeyi çok istiyorum.-


bi domuz gibi pis kokuyosun!
-rahatlama smileyi-

ha risk* severleresöyleyecek son sözüm var.

madagaskar benimdir benim kalacak.ben bi böcüğüm.
/div> posted by | Permalink | < <<


<1Yorum


<Post a Commenta href=" ~ Anasayfa
<<
<