<
<
doğru diye bir şeyin varlığına inananlara inanamıyorum,ilginç geliyo bana.tamam doğrular,gerçekler muhakkak var,yok değil ,ama hayatını sadece doğruları arayarak geçiren,onu bulup deli gibi ona kenetlenen insanlara anlam veremiyorum.daha doğrusu başkalarının doğrularına kendisinmiş gibi inanlar yalandan yaşıyolar gibi geliyo bana.

doğru diye birşey var,ama herkesin kendine özel.bi nevi mülk gibi bişey..bireysel.soyut.boyutsuz.

bunu gidipte genelleştirmek ,senin yaptıkların doğru değil diye tenkitlerde bulunmak dayanılmaz derecede boğucu.iç bunaltıcı.
bunu yazıyorum,çünkü yakın çevremden sıklıkla yaptığım şeylerin doğru olmadığı konusunda eleştiriler alıyorum,diyorum ya anlamsız yaptığınız.
ben bi bireyim,farklı bi birey ,hepinizden bağımsız.sizde öyle..herkes bambaşka bi dünya,bi beden,bi dünya.tamam hepimiz aynı şeyin etrafında dönüyo,aynı şeyler için uğraşıyo olabiliriz ama bu gerçeklerimizin,doğrularımızın aynı olmasını gerektirmiyo hemde hiç.

benim kendi doğrularım var,kendi gerçeklerim,kendime ait inanmak istediğim ve yaşadığım bi dünya.ve kimseyi müdahele etmek için bu çemberin içine almak istemiyorum,en azından ben istediğim sürece.. kimse orada top oynamasın,ip atlamasın,bisiklet sürmesin,hele hele arabasıyla hız yapıp doğrularımın,inandıklarımın kafamdakilerin o kazada ölmesine yeltenmesin.tamam öldüremeyebilirsin ama yaralarsın,zedelersin.o zamanda ben seni zedelerim.

ben tamemen ayrı bi dünyayım,tüm diğer insanların olduğu gibi.ama sizin doğrularınız benim için geçerli değil.senin doğrun sana doğru bana değil.
bunu herkes o büyük beynine soksun,eminim orada küçük bi yer işgal edecek.

insanın inandıkları olsun yeter.doğruları.sadece ona ait.yalnızca.olsun ki bi özel hayatımız olabilsin dimi..?

insan çalınmış doğrularla çok fazla tutunamaz ve..bi gün gelip bi polis gelip kimliğine el koyar,sana doğruların nerde senin diye beğırır,azarlar seni.çalınmış doğrularını gösteremezsin onu v3e bi gün mutlaka ve mutlaka hırsızlıktan yakalanırsın.kusasın gelir,ama çıkardığın sadece başkaları için yaşayıp gittiğin zaman olur.hayat olur..

doğrularımı öldürenleri ,ben doğrularımla öldürürüm,dil uzatmayın.
/div> posted by | Permalink | < <<


<5Yorum


<Post a Commenta href=" ~ Anasayfa
<<
<