<
<ßett er olayım./div>
<

‘Git gideceksen bekleme,farklı değilsin sende’ sözleri arasında kendimi altıncı cadde şarkılarına vurdum bugün..zaten kaç şarkısı var ki..dönüp dönüp dinliyorum.uzun süre olmuş dinlemeyeli,özlemişim.ha bide şebnem ferah’ın eski öldüğüm şarkıları-iyi gün dostlarımın yeri ayrıdır,harika bi şarkıdır kendisi- nı dinledim işte.bir duygulandım bir duygulamdım..sorma yani.5 6 yıl öncesine götürdü beni.güzeldi.

o kadar şarkının üstüne ‘kir göstermeyen renkleriniz sizin olsun’ dedim, üstüne bide topunuza lanet okudum.ohh nasıl bir rahatlama geldi anlatamam.
bir daldım çıktın oralara da işte..şimdi nerdeyim şimdi creed- bullets dayım.pek alakalı değiller ama.ruh hali işte belli olmuyor nasıl geliyorsa ordan dalıyoruz.mesela şimdi deli gibi blink182 dinlemek istedim,

..
dinliyorum da.
her şey her şey her şey ama her şey ve özellikle her şey alakasız olsun birbirinden.hatta hepsi hepsi hepsi özellikle hepsi zıt olsun.sözleşmeyi onaylıyorsan beri gel.onaylamıyorsan devamını okumana gerek yok.
Eam..
Demek okuyosun.
o zaman dinle..şimdi ilk olarak ceza dinleyeceksin,üstüne bir zeki müren yiyeceksin,üstüne disturbed içeceksin.sonra bi lordinin tadına bakacaksın,neşat ertaş tatlınızı yiyip sagopa kajmerle al bide burdan yak sporunu yapıcaksın.tokio hotel çocuk korosu hapını atıp son olarak İsmail yk ‘Allah belanı versin,Allah seni kahretsin vs vs..’duanızı edip uyuyacaksın.dediklerimi yaparsan rüyanızda evleneceğiniz erkeği/kadını göreceksin. hı seni gidi seni çok heveslendin biliyorum.yapmak için can atıyorsun.. tüm bunları yaparken tek elini kullanmak zorundasın ,unutma.diğer eline de bir mum alıp tüm gece yakacaksın,sonra üfleyeceksin.sonra tekrar yakacaksın..böyle bir döngü yani..ikisinin bir arada olması çok önemli yalnız.küçücük bir hatada göremiyorsun karını,kocanı her neyinse işte.lütfen ayrıntılara dikkat et,emeklerin boşuna gitmesin.


Not: yararlı bir aktivitedir,dokunursa placebo parmağınızı pardon pardon muse parmağınızı boğazınıza sokun,kusarken kendinizi rock’n coke da bulacaksınız.hadi kolay gelsin.öperim herkesi.:*
/div> posted by | Permalink | < <<


<1Yorum


<Post a Commenta href=" ~ Anasayfa
<<
<