<
<

Dün sen vardın bütün resimlerde.hepsi önümde yığılığıydı.ama aralarına girmeye cesaret edemedim.korktum belki,kaçtım.belki çok özledim.teselli etmedi hiçbişey beni.çocuklardık ozamanlar.büyüdüğünü sanan,herkesi biz gibi sanan çocuklar..
Şimdi farklımıyız ki böyle diyorum.evet farklıyız.kadehimizde şarap bitmiş,hayalin gitmiş.kalan hatıralar..hep aynı döngü..
Hep hep—
Hakan-hakandı dimi onun adı.hani senin bi tanecik aşkın.vazgeçemediğin ama onun sallamadığı..canım!!nası sevinirdin onun bi sözüne.onun için süslenir püslenir geçerdin onun büfesinin önünden.sırf tanışmak için paramızı oraya yatırırdık.sonra aç aç dolaş.eee tanıştınızda noldu o yaşca büyük aşkın gitti.biliyorum nası üzüldüğünü ,ağladığını,gömdüğünü söylediğini.
Ama biliyorum ki hiç unutmadın..ama zaman sana emretti.emirleri sevmezsin isyan edersin ama niye sustun.sende biliyodun geri gelmeyeceğini..ondan belki..ah ah kara kaşlı kara gözlü hakan nerdesin ki??
Onun yokluğu bokluktu senin içinde.ama sözünde durmadı o.bog herif!artık koca kız olduk=(aradan en az 7 sene geçti.ama biliyorum her /hakanda/ onu hatırladığını,hala ağladığını..hala özlediğini.giden gelmiyo be NAMYAM.bag dönen yok gerie.elde var koca bi sıfır.sende gittin bende.artık büyüdüğümüzü söyleyenler yalan söylüo inanma onlara oldumu? --

Biz hep çocuuz.
/div> posted by | Permalink | < <<


<0Yorum


    <
<Post a Commenta href=" ~ Anasayfa
<<
<